Довідник «Кваліфікаційні характеристики професій (посад) педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів»

На виконання Плану заходів щодо реалізації Конвенції удосконалення оплати праці працівників бюджетної сфери, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року № 551-р Міністерством освіти і науки України розроблені, кваліфікаційні характеристики професій (посад) педагогічних і науково-педагогічних працівників навчальних закладів. В кваліфікаційних характеристиках визначені завдання та обов’язки і кваліфікаційні вимоги керівників, професіоналів і фахівців освітньої галузі згідно з Національним класифікатором  України «Класифікатор професій».

Зазначені кваліфікаційні характеристики погоджено Міністерством соціальної політики України, Центральним комітетом профспілки працівників освіти і науки України, Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України, Всеукраїнською асоціацією працівників професійно-технічної освіти, Асоціацією керівників шкіл України та затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 01.06.2013 р. № 665.

Довідник «Кваліфікаційні характеристики професій (посад) педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів», який вийшов друком у видавництві «Навчально-методичному центрі «Немішаєве», можна замовити за тел. 04577-41-4-36, e-mail: osvitatk@ukr.net або в інтернет-магазині: www.nmcshop.com.ua